flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Продовжено строк тримання під вартою підозрюваному у завданні тяжких тілесних ушкоджень, від яких потерпіла особа померла

21 жовтня 2022, 15:49

Слідчий суддя Роздільнянського районного суду Одеської області за результатами розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного К., дії якого кваліфіковано за частиною 2 статті 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), постановив ухвалу, згідно якої підозрюваному К. продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, одночасно визначивши розмір застави.

 

Інформаційно: після вживання спиртних напоїв між К. та Н. на ґрунті особистих неприязних відносин виникла сварка, в ході якої у К. виник умисел на нанесення тілесних ушкоджень Н.

Реалізуючи свій злочинний умисел, К. наніс два удари у ділянку правого кута нижньої щелепи і лівої привушно-жувальної ділянки голови Н., допускаючи тяжкі наслідки для здоров’я та життя потерпілого.

Своїми умисними діями К. спричинив Н. тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого Н. 

 

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за  511/1721/22.

 

Пресслужба суду повідомляє, що відповідно до частини першої статті 17 КПК України особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.