flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

 

                                                               

РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ   РАЙОННИЙ   СУД

ОДЕСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

«26» вересня  2017 р.                   м. Роздільна                                        № 21-одс

 

 

Про затвердження переліку

відомостей, що становлять службову інформацію

 

 

З метою вдосконалення діяльності з ведення роботи щодо доступу до інформації в Роздільнянському районному суді Одеської області, відповідно до вимог частини другої статті 6 та статті 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  частини 4 Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року        № 736 та керуючись положенням статті 24 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,

 

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити перелік відомостей, що становлять службову інформацію, та які містяться у документах з організації діяльності Роздільнянського районного суду Одеської області, яким надається гриф «Для службового користування» (додається).
 2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ голови суду від 11.03.2013 року № 3-одс «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися в документах з організації діяльності Роздільнянського районного суду Одеської області».
 3. Головному спеціалісту (з інформаційних технологій) забезпечити розміщення тексту цього наказу на веб-сайті Роздільнянського районного суду Одеської області.
 4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

      Голова суду                                                                                                                                                 Ж.В. Теренчук

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом голови Роздільнянського районного суду Одеської області 

від 26 вересня 2017 року№ 21-одс

 

 

Перелік 
відомостей, що становлять службову інформацію, та які  містяться в документах з організації діяльності Роздільнянського районного суду Одеської області 
 

 1. Відомості в організаційно-розпорядчих документах (накази, розпорядження, рішення, постанови, рекомендації), що надсилаються Верховним Судом, ДСА України та її територіальними управліннями з питань забезпечення охорони державної таємниці, які містять службову інформацію.
 2. Відомості в документах суду, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
 3. Відомості в листуванні, нормативно-розпорядчих та облікових документах з питань оформлення допуску працівників суду до державної таємниці.
 4. Відомості в номенклатурі посад працівників суду, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.
 5. Відомості в документах з технічного захисту інформації (крім документів загального характеру та таких, які мають гриф обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").
 6. Відомості в документах з питань надання дозволів на проведення оперативно-технічних заходів та оперативно-розшукової діяльності (крім документів із грифом обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").
 7. Відомості у постановах голови суду про вжиття спеціальних заходів державного захисту.
 8. Відомості про проведення службового розслідування за фактами порушень законодавства у сфері охорони державної таємниці
 9. Відомості, які містяться в документах суду з організаційно-кадрової роботи суду (особові справи суддів та працівників апарату суду, з особового складу, щодо чисельності, складу та руху кадрів, дисциплінарні стягнення, тощо), у т.ч.:
 1. Відомості, які містяться в книгах обліку руху особових справ державних службовців апарату суду та трудових книжок і вкладишів до них.
 2. Відомості, що містяться в звітах за формою № 6 «Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов’язаних».
 3. Відомості, що містяться в документах з мобілізаційних питань.
 4. Журнал обліку зустрічей з іноземними делегаціями, групами та окремими іноземцями.